اطلاعیه: افراد علنی‌کار

اطلاعیه:

بدین وسیله به اطلاع می‌رساند، کمیتۀ عمل سازمانده کارگری به‌عنوان یک سازمان مخفی فاقد هرگونه عضو یا نمایندۀ علنی است. هرگونه تداعی یا انتساب از سوی افرادی با هویت علنی در جمع‌ها و محافل داخلی به این تشکل، خلاف سبک کار سازماندهی و رویۀ ماست و تنها مرجع صحت و سقم ادعای ارتباط تشکیلاتی هر فردی با این کمیته تنها و تنها ایمیل یا حساب کاربری «تماس با ما»ی کمیته است.

ضمناً کمیته بنا به ماهیت کار خود، روزانه پیام‌های خصوصی زیادی از افراد مختلف دریافت می‌کند که در آن‌ها پیام‌دهندگان دربارۀ مسائل مختلف از ما مشورت خواسته یا گفتگو می‌کنند. هیچ‌یک از این گفتگوهای الزاماً به معنی تأیید سیاسی یا سلامت امنیتی پیام‌دهنده نیست و ایضاً تصویر گفتگوی افراد پیام‌دهنده با حساب «تماس با ما» دال بر هیچ نوع ارتباط خاص تشکیلاتی با این افراد نیست.

کمیته عمل سازمانده کارگری – اردیبهشت ۹۷

تکمیلیه (به روزرسانی): متاسفانه برای چندمین بار افرادی به گوش ما رسانده‌اند که افراد علنی ادعای ارتباط با این کمیته را داشته‌اند که مجدداً هشدار داده میشود نه فقط به این افراد مطلقاً اعتماد نشود بلکه اگر با چنین فرد یا افراد علنی که چنین دعاوی کردند مواجه شدید آن را به کمیته گزارش دهید – با تشکر

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s